Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu

Micelárna čistiaca voda na tvár

Cena:
8.90 €

Jemná micelárna čistiaca voda na tvár a odstraňovač  make-upu s minerálnou soľou  Dr. Schüsslera č. 8  (natrium chloratum) pre všetky typy pleti. Natrium chloratum dokáže obnoviť vodnú rovnováhu pokožky, a tak jej dodá dlhotrvajúcu hydratáciu.

Obsah: 200 ml

  • 100%-né  prírodné ingrediencie
  • s Bio hamamelovou vodou, hypoalergén, bez vône
  • obohatená o minerálnu soľ Schüssler  č. 8
  • 100% -ná záruka na produkt
Počet získaných vernostných bodov: 1
Očakávaný dátum doručenia: 22 . januára 2020

Popis

Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce aktívne zložky, je bez vône, takže nedráždi pokožku. Pri jej každodennom používaní bude Vaša pokožka hydratovaná a zamatová.

Obsahuje Bio hamamelovú vodu, ktorá ukľudňuje pokožku a sťahuje póry.  

Pomocou micelárnej čistiacej vody jedným pohybom môžete odstrániť make-up a nečistoty, navyše aj čistí a tonizuje.

Čo je to vlastne micela? Pod týmto výrazom sa ukrývajú malé gulôčky, ktoré ako magnet  priťahujú k sebe látky rozpustné v tuku, uzatvoria ich v sebe a  odstránia tak mazivo, make-up a nečistoty z pleti.

Príťažlivosť a odpudivosť

Micela je súbor molekúl, ktorý sa používa v produktoch s čistiacim účinkom. Micely vznikajú  vo vodnom roztoku tak, že časti molekúl rozpustné v tuku, ktoré odpudzujú vodu, sa spoja a vytvoria guľu vo vodnom médiu. Pri kontakte s pokožkou sa gule otvárajú a znova sa zatvárajú, pričom pritiahnu  k sebe nečistoty z povrchu pokožky. Nedávny výskum tiež naznačuje, že zložky micely vytvárajú  interakciu s pokožkou, čo môže zvýšiť  vstrebávanie účinných látok.

Nie je to tonik! 

Micelárna voda sa často mýli s tonikom na tvár, hoci má úplne inú úlohu. Tonik  sa zvyčajne odporúča pri mastnejšej pleti, a nakoľko väčšinou obsahuje  alkohol, má sušiace, peelingové vlastnosti. Naopak, micelárna voda je ideálna pre akýkoľvek typ pleti, nevysušuje a je obľúbená kvôli svojej schopnosti odstraňovať make-up. Micelárne čistiace prostriedky sú zvlášť účinné proti make-upu a iným mastným nečistotám. Do micelárnej čistiacej vody sa dostávajú iba aktívne účinné látky, ktoré nepenia, čiže nepotrebujete vodu ani pred, ani po  jej použití, vďaka čomu ušetríte čas venovaný rutinnej starostlivosti o tvár.

Zloženie

Aqua, Hamamelis Virginiana Flower Water*, Polyglyceryl-6 Caprylate, Polyglyceryl-4 Caprate, Polyglyceryl-4 Cocoate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Coco-Glucoside, Glycerin, Phenethyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Lactose, Sodium Chloride, Magnesium Stearate

Hľadanie