Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu

Schüssler Facial Scrub Peeling na tvár

Cena:
12.90 €

K dosiahnutiu krásnej, ošetrenej pleti je veľmi dôležité, aby ste  raz do týždňa účinne odstránili odumreté epitelové bunky. Tento jemný peeling na tvár a telo Vašu pokožku jemne očistí,  povzbudí  a pripraví ju  na vstrebávanie živín.

Obsah: 100 ml

  • 100% prírodné, certifikované zložky ECOCERT
  • časové účinné zložky HIGH-TECH
  • obsahuje granule celulózy Sucragel® AOF
  • obsahuje sladký mandľový olej
  • nové hypoalergénne zložky a vôňa
Počet získaných vernostných bodov: 1
Očakávaný dátum doručenia: 07 . apríla 2020
Množstvo:

Popis

Dôkladne očistená tvár je schopná absorbovať cenné živiny obsiahnuté  v Schüssler prírodných krémoch. Prirodzený čistiaci peeling na tvár s minerálnou soľou Schüssler číslo 8. Je vhodný na akýkoľvek typ pokožky, nevysušuje.

Čo je Sucragel® AOF? 

Jedná sa o účinnú látku high-tech, ktorá so svojimi jemnými zaoblenými celulóz časticami účinne odstraňuje odumreté bunky pokožky. Iné pílingy, obsahujúce tvrdšie častice ako je napr.cukor, môžu Vašu pokožku poškodiť. Peeling obsahuje 2 zložky celulózy, 700 mikrónov amorfných a 150 mikrónov tvrdších sférických tvarov. Tieto zložky sú oveľa účinnejšie ako bežné chemické peelingy. V spojení s vodou vytvára emulziu na pokožke. Je to zložka s certifikátom ECOCERT a RSPO, šetrný k životnému prostrediu.

Schüssler minerálna soľ č. 8. chráni a hydratuje Vašu pokožku aj v hlbších vrstvách. Pri bežnom používaní bude Vaša pokožka rovnomerná, hodvábna a bude tiež schopná využívať aktívne zložky peelingu.

TIP: pri sprchovaní ho použite raz týždenne na celé Vaše telo!

 

 

Zloženie

Aqua, Cetearyl Alcohol & Cetearyl-Glucoside, Butyrospermum Parkii Butter,  Prunus Armeniaca Kernel Oil, Glycerin, Hydrated Silica, Stearic Acid, Sorbitol,  Sodium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Benzyl Alcohol&Dehydroacetic Acid, Sodium Hyaluronate, Theobroma Cacao Seed Butter, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Cucumis Sativus Fruit Extract,  Potassium Sorbate, Lactose, Magnesium Stearate, Zea Mays Seed Flour, CI:77492 

Hľadanie