Pokračovaním v prehliadaní stránky webshopu vyjadrujete súhlas s používaním cookies podľa stanovených pravidiel.   
Menu

AGE PROTECTION 50+ Pleťové sérum 50+

Cena:
24.90 €

Keď už máte nad 50 rokov, sérum zn. Schüssler by nemalo chýbať na Vašej polici. Intenzívne vyživuje unavenú, namáhanú pokožku. Je bohaté na vitamíny, vyhladzujúce zložky a má exotickú jazmínovú vôňu.

Obsah: 30ml

  • jedinečná kombinácia Schüssler solí (nr.1+11)
  • 100% - né  prírodné ingrediencie
  • bez ropných derivátov a parabénov
  • s vysoko účinnými látkami
  • s avokádovým olejom
Počet získaných vernostných bodov: 2
Očakávaný dátum doručenia: 07 . apríla 2020

Popis

Sérum Schüssler Age Protection 50 + na tvár je určené pre starnúcu pleť s výživným avokádovým olejom, vitamínmi a Schüssler minerálnymi soľmi.

Exkluzívne prírodné sérum s neobyčajne vysokým obsahom účinných látok, vyživuje Vašu pokožku so silou prírody, pretože je bohaté na hodnotné zložky, ako je vitamín C, vitamín B3, avokádo a iné výživné oleje, a taktiež Schüsslerovu minerálnu soľnú kombináciu č.1 + 11, ktoré spoločne oživujú vyčerpanú a unavenú pokožku. Po dôkladnom očistení pokožky naneste rovnomerne niekoľko kvapiek a vychutnajte si jeho vyhladzovací účinok! Môže byť použité  na tvár, krk,  aj na dekolt, intenzívne vyhladzuje a chráni elasticitu pokožky. Vyrába sa s exotickou jazmínovou vôňou, ktorá Vám dodá jemnú eleganciu.

Sérum obdržíte v airless tégliku, ktorý je vzduchotesný, preto sa doň nedostane žiadna nečistota.

Tip na každodennú starostlivosť o pleť!

Sérium stačí použiť 3-4  krát do týždňa tak, že v ostatných dňoch použijete niektorý  Váš obľúbený prírodný krém Schüssler a/alebo Age premium!

Zloženie

Aqua, PerseaGratissimaOil, CalendulaOfficinalisFlowerExtract, OctyldodecylMyristate, AchilleaMillefoliumExtract, HederaHelixExtract, Ruta GraveolensLeaf/Root/StemExtract, PopulusNigraBark/Bud/Leaf/TwigExtract, TeucriumCanadenseFlower/Leaf/StemExtract,  Arnica Montana FlowerExtract, Propanediol, ButyrospermumParkiiButter, Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate, OleaEuropaeaFruitOil, CalciumFluoride, HydratedSilica, CitrusAurantiumDulcisCallusCultureExtract,  SodiumHyaluronate, CamelliaSinensisLeafExtract, BenzylAlcohol, DehydroaceticAcid, Niacinamid, MagnesiumAscorbylPhosphate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, StearicAcid,  Lactose, MagnesiumStearate, HydrogenatedPotatoStarch, ZeaMaysSeedFlour

Štítky produktu: 50+, avokádo, sérium, vyhladzujúci účinok

Hľadanie